Şirket Detayları

  • Shareconn Development

  •  [Guangdong,China]
  • İş türü:Üretici firma
  • Main Mark: Amerika , Asya , Avrupa , Orta Doğu , Dünya çapında
  • İhracatçı:71% - 80%
  • certs:ISO9001
  • Açıklama:Sc-Fc Fiber Optik Adaptör,Fc-sc Fiber Optik Adaptör,Sc-fc Adaptörü
Soruşturma sepeti (0)

Shareconn Development

Sc-Fc Fiber Optik Adaptör,Fc-sc Fiber Optik Adaptör,Sc-fc Adaptörü

Ev > Ürünler > adaptör > Adaptör Konnektörleri > SC-FC fiber optik adaptörler

SC-FC fiber optik adaptörler

Paylaştığınız için:  

Temel bilgi

model numarası.: CPC 219

Ürün Açıklaması

SC-FC Fiber optik adaptörler , fiber optik bağlantı için kabloya kablo veya kablo sağlamak için kullanılır. Özel erkek dişi hibrid fiber optik adaptör de dahil olmak üzere çok çeşitli çiftleşme kılıfları ve hibrid adaptörler sağlıyoruz.

Fiber optik bağlayıcı olarak da bilinen fiber optik adaptör , fiber optik kabloları veya fiber optik konektörleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasarlanmış küçük bir cihazdır.

İki konnektörün hassas bir şekilde bağlanmasıyla, fiber optik adaptörler, ışık kaynaklarının en çok iletilmesini ve kaybın mümkün olduğunca azaltılmasını sağlar. Aynı zamanda, fiber optik adaptörler, düşük ekleme kaybı, iyi değiştirilebilirlik ve tekrarlanabilirlik değerlerine sahiptir. Shareconn, özel erkek ve bayan hibrid fiber optik adaptör de dahil olmak üzere çok çeşitli çiftleşme kılıfları ve hibrid adaptörler sunar.

Fc Sc AdaptersFc Sc Adapter

FC-SC Hibrid Tekli veya Çok Modlu Simplex bakır Fiber Adaptör

SC stili FC stili

Singlemode veya Multimode uygulamalarında kullanın.

Serbest asılı veya panel montajlı tasarım.

Toz kapakları enkaz ve kirlenmeye karşı korur

RoHS Uyumlu

Ürün kategorileri : adaptör > Adaptör Konnektörleri

Ürün resimleri
  • SC-FC fiber optik adaptörler
  • SC-FC fiber optik adaptörler
Bu tedarikçi için e-posta
  • *Konu:
  • *İletileri:
    Mesaj 20-8000 karakter arasında olmalıdır
Tedarikçi ile iletişim?Tedarikçi
Chris Liu Ms. Chris Liu
Senin için ne yapabilirim?
Tedarikçi başvurun