Tedarikçi ile iletişim? Tedarikçi
Chris Liu Ms. Chris Liu
Senin için ne yapabilirim?
Tedarikçi başvurun

Shareconn Development CO.,LTD

SC-FC fiber optik adaptörleri
SC-FC fiber optik adaptörleri

SC-FC fiber optik adaptörleri

Ödeme şekli: T/T
Incoterm: FOB,EXW,FCA
Min. sipariş: 500 Piece/Pieces
Teslim süresi: 15 Gün

Sepete Ekle

Temel bilgi

    model numarası.: CPC 219

    İletim Ortamı: Tek mod

    yapı: SC

    Çekirdek Sayısı: Tek çekirdek

    Parmak uç yüzeyi: FC

    şekil: dikdörtgen biçiminde

    Uygulama: Fiber Modülü

    Bağlayıcı Türü: SC-PC

    Marka: OEM

    Adapter: SC-FC Adapter

Additional Info

    Ambalaj: kutu

    Verimlilik: 100000/week

    Marka: ODM

    Ulaşım: Air

    Menşe yeri: Çin

    Yetenek kaynağı: 20000/day

    Sertifika: ISO

    Liman: Dongguan,HK

Ürün Açıklaması

SC-FC Fiber optik adaptörler , kablodan kabloya veya kablodan kabloya fiber optik bağlantı sağlamak için kullanılır. Özel erkek-dişi hibrit fiber optik adaptör de dahil olmak üzere çok çeşitli çiftleşme manşonları ve hibrit adaptörleri tedarik ediyoruz.

Bazen aynı zamanda fiber optik bağlaştırıcı olarak da bilinen fiber optik adaptör , iki fiber optik hat arasındaki fiber optik kabloları veya fiber optik konektörleri sonlandırmak veya bağlamak için tasarlanmış küçük bir cihazdır.

İki konnektörü tam olarak bağlayarak, fiber optik adaptörleri ışık kaynaklarının en fazla aktarılmasını ve kaybı mümkün olduğunca azaltmasını sağlar. Aynı zamanda, fiber optik adaptörler düşük ekleme kaybı, iyi değiştirilebilirlik ve tekrarlanabilirlik özelliklerine sahiptir. Shareconn, özel erkek-dişi hibrit fiber optik adaptör de dahil olmak üzere çok çeşitli çiftleşme manşonları ve hibrit adaptörleri sunar.


Fc Sc AdaptersFc Sc Adapter

FC-SC Hibrit Tekli veya Çok Modlu Tek Yönlü bakır Fiber Adaptör

SC stilinden SC stiline

Singlemode veya Multimode uygulamalarında kullanın.

Serbest asılı veya panel montajlı tasarım.

Toz kapakları artıklara ve kirlenmeye karşı korur

RoHS Uyumlu

Ürün kategorileri : adaptör > Adaptör Konnektörleri

Bu tedarikçi için e-posta

Mesaj 20-8000 karakter arasında olmalıdır

Related Products List